top of page

Marine Chiller

 

FDS chiller cihazları FDS fan coil ünitelerine yazın soğuk su ve kışın sıcak su üretmek amacıyla tasarlanmıştır. Genellikle makina dairesine monte edilir ve akıllı kontrol sistemi Carel kontrol sistemi ile sağlanır.

304 sınıf krom fitting ve kasası ile deniz suyu koşullarına mükemmel uyumluluk gösterir. 90/10 Cu-Ni Shell-tube kondenser ve 316 sınıf plaka tipi ısı eşanjörü ile fds cihazınız deniz suyuna maruz koşullarda uzun bir ömre sahiptir.

Dijital olarak kontrol edilen FDS chiller cihazları tek modül olarak üretilmekte, daha yüksek kapasiteler modüllerin birbirine entegrasyonu ile sağlanmaktadır. Bu sayede 500,000 btu/h veya daha yüksek kapasiteler elde edile bilir.

Modüler sistem kolay transportun yanı sıra, servis esnasında chiller suyunun kesintiye uğramamasını sağlar, tüm komponentlere kolayca servis verilebilme imkanı sunar.

AWC seri chillerlarımızın inverter versiyonları oransal kontrol ile kapasiteyi kontrol eder. Bu sayede daha düşük kalkış akımı gereksinimi duyulur ve güç tüketimi tasarrufu sağlanır. Dolayısıyla, bu ekonomik çözümler için lütfen inverter versiyonlarımızı sorunuz.

 

Chiller ünitelerimizin sağladığı bazı yararları özetlemek gerekirse;

 

  • Daha fazla odanın ısıtılmasını ve soğutulmasını sağlar,

  • Modüler sistem sayesinde tüm komponentlere kolay servis verebilme ve servis sırasında çalışmanın kesintiye uğramaması,

  • Standart olarak heat pumplı olmaları,

  • Deniz suyuna yüksek dayanımları ve bu sayede uzun ömürlü olmaları,

  • Her bir koşullandırılan oda için ayrı kontrol ünitesi,

  • İnverter AWC modellerimiz ile düşük kalkış akımı sağlanması ve düşük güç tüketimi.

 

 

bottom of page