top of page
xlogistics-company-in-dubai-e15316148097

Çözüm Ortağınız...

FDS İKLİMLENDİRME; 10 yıllık tecrübesi ile ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme alanlarında lider firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Şirketimiz geniş kapsamlı iklimlendirme, havalandırma, ısıtma ve soğutma uygulamalarında ticari gemilere, süper yatlara, savaş gemisi platformlarına, balıkçı gemilerine, römorkörlere, ekipman temini, anahtar teslim kurulum, devreye alma ve bakım hizmeti sağlamaktadır. 

FDS İKLİMLENDİRME; İstanbul Tuzlada ki üretim tesislerinden eksiksiz yerel desteği ve kapsamlı mühendisliği ile çeşitli uygulamalar için modern, yüksek kaliteli ekipman geliştirmekte, üretmekte ve test etmektedir.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiği sektörlerde, müşterilerine yüksek katma değerli çözümler sunan, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak memnuniyeti en üst düzeyde tutan, değişime ve gelişmelere açık, değişimi yönlendiren, sektöründe lider ve örnek bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız birlikte toplumda değer oluşturmaktır.

bottom of page